Zavádíme přísná pravidla a moderaci komentářů

Vzhledem k tomu, že už delší dobu jsou komentáře jednotlivých novinek zásobovány příspěvky, které porušují pravidla, rozhodli jsme se k razantnímu řešení. Byla upravena pravidla pro psaní komentářů a s okamžitou platností budou příspěvky, které je porušují, mazány. Toto opatření přinese několikanásobně větší přehlednost na webu. Představte si, že jste vytvořili nové fragmovie, které bylo zveřejněno. A v komentářích se místo názorů objevují buď jen sprostá slova či primitivní příspěvky typu „Kravina“, které autorovi vůbec nic nedají, či v ještě horším případě se tam skupinka lidí dohaduje o něčem úplně jiném, jistě by vás to nepotěšilo.

Nová pravidla jsou napsána u každé novinky, pod nadpisem Komentáře, pro zviditelní je uvádím i sem:
Veškeré příspěvky netýkající se přímo daného tématu budou pro větší přehlednost mazány. Vaše příspěvky musí být objektivní (komentáře typu „Kravina“ apod. budou rovněž mazány), nesmí jakkoliv napadat 3. osobu, porušovat pravidla slušého chování (vulgární výrazy apod. = cenzura), odkazovat na warez a porno. Porušení pravidel se trestá pouze cenzurou (odstranění nevhodných výrazů či celého příspěvku), v případě opakovaného (3x a více) porušování je nutno přistoupit k zákazu přístupu na web.

V zájmu zpřehlednění byla již spousta komentářů smazána, o čemž se můžete přesvědčit hned u pěti nejnovějších novinek. Byly to právě příspěvky porušující pravidla. Víme, že tohle opatření je poněkud přísné, ale je to nutné pro zvýšení úrovně webu. Samozřejmostí je, že pokud váš příspěvek, třeba i dobrý a vhodný, bude obsahovat například vulgární výrazy, budou samozřejmě patřičně cenzurovány. Jinými slovy – držte se pravidel a žádné mazání či cenzura nebude.

Štítky: | Rubriky: Call of Duty 2
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments